Shpirti Lire
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Bordi Drejtues i Forumit shpirtilir
Shpirti Lire
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Bordi Drejtues i Forumit shpirtilir
Shpirti Lire
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shpirti Lire

Faleminderit per viziten ... Me Respekt Stafi
 
ForumPortaliLatest imagesKėrkoRegjistrohuidentifikimi


 

 Eh...Sikur

Shko poshtė 
2 posters
AutoriMesazh
AK__47
antar i ri
antar i ri
AK__47


Male
Postime : 25
Age : 31
Vendodhja Vendodhja : GrAmSh Albania
Emploi : ERR0R 404 ERR0R
Loisirs : ERR0R 404 ERR0R
Anėtarėsuar : 25/12/2009

Eh...Sikur Empty
MesazhTitulli: Eh...Sikur   Eh...Sikur Icon_minitimeThu Dec 31, 2009 2:29 pm

Filloj si njė lojė por as vetė se kuptova se si u dashurova, kujtoja cdo cast, por nuk mė jepeshe mė ai rast. Sa jamė penduar por ėshtė e kot gjithcka kisha por shkoi nė lotė.Tani s'mundem mė se nqs do mundesha te ktheja kohėn do te kisha kerkuar dorėn .

I shkruaj zemrės qė mundohem te pėrvetsoj, asaj te cilės dashurinė qė kam ndaj saj nuk din ta kuptoj.

Edhe pse thonė se koha hakmerret me harresė ndaj kujtimeve, dashuria ime pėr ty kurr nuk do te zbehet.

Dhimbje e madhe per mua nuk do te ishte t'i harroj ditėt mė tė lumtura te jetes sime.

S'besoj se do te lėndohesh shumė, ti ende s'din c'ėshtė dashuria, ndaj s'mund ta kuptoje dot, prushin e ndjenave tė mija.

Edhe pse je larg edhe pse je lagur ne sy nuk tė shohė me zemėr tė dua, po pres tė me vuajtje e me vaj, dashurin ton nė zemėr ta mbaj!

Kur mbi varrin tim fillon punimi, kur mbi kokėn time fillon vajtimi, kur mbi varrin tim vendoset kurora, atėherė dije e dashur se pėr jetė te harrova.

Nė kėtė natė tė qetė pran dritares qėndroje, shikoje yjet nė qiell dhe pėr ty mendojė.

Nuk mė duhet kjo jetė, nuk ne duhet kjo rini, kur s'te kam afėr meje........

Dashuri,dashuri, nuk thuhet kotė se fillon me puthje mbaron me lotė.

Dhe nėse kam lėnė dicka tek ti, njė ndjenjė tė vogėl dashurie apo respekti, te lutem mbroje, mos e fshij nga kujtesa jote.

Shumė e rėndė jeta pa ty, s'me ndalen lotėt nė sy.

Zemrat tona mė s'bashkohen as kėto plagė mė nuk sherohen.

Nėse kėto rreshta po i lexon , shkrimin tim e dikton, vetėm nė mua pak mendon dhe e din se zemra ime ende tė don...

S'kam besuar se mė ke ik si vera s'kam s'besoj se erdhi pranvera derisa s'pushojnė tė lotojnė kėta sy.

S'arrij tė kuptoja pse kaq shumė te doja .Nuk e kuptoja pse nuk flisja dhe nė shtrat tė mendoja (Just Nani Nani Ok)

Pėr ty e dashur shumė po mendoj dhe nė asnjė nuk mundem tė tė harroj.

Pse kėshtu ndodhė as vetė nuk po kuptojė, ndoshta bukuria jote aq shumė po mė tėrheq sa qė pėr ty mund tė falė edhe kėtė jetė.

Njė ditė kur tė zgjohesh mos lag sytė me lot dikush qė tė tregon qė s'jam mė nė kėtė botė.

Mos Pyet : se si vdiqa por pyet si jetova si me kaluan ditėt e fundit qė pa ty i kalova.

Mė premtove se gjithnjė do tė jesh pranė meje.Gjithnjė do t'i mbaj mend kujtimet qė i krijuam sė bashku.

Kisha dashur qė kurr tė mos pėrfundojnė ato ditė.

Edhe nėse kurr mė nuk mė thu se mė don edhe nėse kurr nuk mė fol edhe nėse mė thu shko nė RR.S te unė do tė mbetesh qysh je kanė qė nga biseda e parė qė kemi bėrė...!

Edhe kėnga e bilbilit pa ty mė duket vaj! Edhe nėse gėzohem pa ty mė vijė tė qaj!

Dashuria ime pėr ty nuk do tė mbarojė atėherė kur njė piktor i verbėr do tė arrijė tė pikturojė zhurmėn, e njė petali trėndafili qė bie mbi tokė ngadalė.

Eshtė e pamundur tė mos perėndon dielli, kur egziston nata!

Eshtė e pamundur tė jetojnė njerėzit gjithmon kur egziston vdekja!

Eshtė e pamundur tė mos dashuroj kur egziston ti !!

A t'kujtohet ajo natė , ajo natė e ftohtė, kur mė le e dashur duke qarė me lotė!

Mbaje fjalėn e dashurisė kurr mos e harro bėhu besnike dhe gjithmonė beso ! Por prej ditė qė s'tė pash, prej ditės qė shkove, unė pėr ty mendoj por ti mė harrove!

S'mė beson? Cka tė shkruaj kur s'kam as fjalė nuk kam as zemėr Pėr kėta dy sy, Se tė gjitha ti kam falė Tyyyyy


This Is Just For Youu Qe ta Mesosh Ne Jete Se Jo Gjithcka Eshte e Duhur Ok Ok
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
AK__47
antar i ri
antar i ri
AK__47


Male
Postime : 25
Age : 31
Vendodhja Vendodhja : GrAmSh Albania
Emploi : ERR0R 404 ERR0R
Loisirs : ERR0R 404 ERR0R
Anėtarėsuar : 25/12/2009

Eh...Sikur Empty
MesazhTitulli: Re: Eh...Sikur   Eh...Sikur Icon_minitimeThu Dec 31, 2009 2:31 pm

Vdekte Amorja Ime
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Alibaba_Me_40_Hajdut
Admin
Admin
Alibaba_Me_40_Hajdut


Male
Postime : 570
Age : 36
Vendodhja Vendodhja : Zurich
Anėtarėsuar : 06/06/2007

Eh...Sikur Empty
MesazhTitulli: Re: Eh...Sikur   Eh...Sikur Icon_minitimeThu Dec 31, 2009 2:34 pm

lool
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.shpirtilir.com
Sponsored content





Eh...Sikur Empty
MesazhTitulli: Re: Eh...Sikur   Eh...Sikur Icon_minitime

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Eh...Sikur
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Shpirti Lire :: Tema Shoqerore :: Ndodhi nga jeta juaj-
Kėrce tek: